Kontorlokaler til børsnoteret virksomhed omkring Kgs. Nytorv |
| |
|
500 - 800 m² kontorlokaler ved Kongens Nytorv + 700 meter
Vi søger på vegne af vores kunder, der er en børsnoteret dansk finansiel virksomhed, som søger kontorlejemål tæt på kongens Nytorv.
Vi udfordrer med denne lokalesøgning allei netværket til at finde egnet emner:
• Kongens Nytorv + 700 meter
• Størrelsen skal være mellem 500 - 800 m² gerne i et plan.
• Årsleje forventes på ml. DKK 1.000 – 1.500 per m² + drift + forbrug mv.
• Fælles møderum er en fordel
• P-pladser ikke nødvendige
• Stueetager er ikke relevante
• Storrum til 26 medarbejder foretrækkes
• Standen skal gerne være indflytningsklar
• Indflytning snarest muligt
• Lejers stiller krav om en tidsbegrænset lejekontrakt på 12 måneder eller kort opsigelsesvarsel.
Vi er honoreret af vores kunde og vurderer løbende muligheder og løsninger, som skal sendes på info@gottliebpartners.dk.
Vi glæder os til at høre fra dig!
Med venlig hilsen |
|
|
20. august 2020
700-800m2 kontor søges til højteknologisk virksomhed Vi søger på vegne af højteknologisk virksomhed kontorlokaler omkring København. Størrelsen skal være 700m2 - 800m2 og leve op til de krav der står i søgebrevet, som kan findes her. Kontakt vores erhvervsmægler Henrik Christophersen hvis du har et godt match til os.
Læs indlæg |
|
5. maj 2020
1.500m2 lokaler søges til førende virksomhed indenfor kontorforsyning Vores opdragsgiver er en veldrevet og førende virksomhed indenfor kontorforsyning i Storkøbenhavn. Virksomheden søger nye lokaler til administration, lager og showroom. Kontakt Rasmus Goth Engel såfremt du har spørgsmål til søgeopgaven.
Læs indlæg |
|
29. april 2020
Lager og kontor søges til logistikvirksomhed 6.000 kvm lager og 1.500 kvm administration / kontor søges til logistikvirksomhed. Kontakt Rasmus Goth Engel for yderligere information.
Læs indlæg |
|
|
|
|
|
|